UUS! KULMUDE LAMINEERIMINE

Kulmude lamineerimine
30
min – 20 EUR

Ideaalne protseduur neile, kellel on hapramad ja õhemad kulmukarvad või kellel on aja jooksul kulmud saanud kahjustada. Lamineerimisprotseduur muudab kulmukarva 30% kohevamaks ja läikivamaks, kulmud jäävad volüümikamad ning neid saab kergelt paika sättida.
Kulmude lamineerimishoolduse käigus fikseeritakse kliendile sobilik kulmukuju ja värvitakse keemilise püsivärviga. Kaunis ja korrektne tulemus kestab 6-8 nädalat.

HEA PAKKUMINE! Kulmude lamineerimine + Lash Lift ripsmete püsikoolutamine (kompleksteenusena)
60 min  – 45 EUR

Proovi nüüd  ja broneeri aeg Lavendel Spa Ilukeskuses
tel  +372 603 59 00
info@spahotellavendel.ee

UUS! MARY COHR PhytOxygene näohooldus

Särav nahk täis elujõudu
50
min – 55 EUR

Kas sinu nahk on hapnikuvaeguses, jume tuhm ning elutu ja näoilme väsinud… Sinu loomuliku ilu taastab innovatiivne Mary Cohr PhytOxygene näohooldus, puhastades naha jääkainetest ja rikastades seda hapnikuga. Kolme-etapilise hoolduse käigus teostatakse taimede abil näonaha koorimine, millele järgneb sügavuti puhastamine ja pro-oxygene maskiga naha rikastamine hapnikuga. Suurepärase hoolitsuse lõpetab stressi vähendav ja rahustav tõeliselt lõõgastav massaaž eeterlike õlidega.
Võrratu näoprotseduur peale mida tunned, kuidas su nahk särab ja hingab!

Broneeri aeg Lavendel Spa Ilukeskuses
tel  +372 603 59 00
info@spahotellavendel.ee

UUS! LASH LIFT

Lash Lift  – ripsmete keemiline püsikoolutamine
45 min – 30 EUR

Protseduuri  teostatakse spetsiaalsetel  silikoonpatjadel, tänu millele tõstetakse ripsmeid alates ripsmejuurest. Ripsmed näivad peale protseduuri pikemad  ning rohkem kaardus olles muudavad teie silmad säravaks.
Protseduuri tulemusel püsivad kaunid ja loomulikult kaarjad ripsmed 6-8 nädalat (sõltuvalt ripsmekarvade vahetumisest).

Kasutame Lash Lift protseduuri teostamisel kõige innovatiivsemaid, Eesti brändi Ruthi Belle poolt välja töötatud aineid. Tegemist on vegan ja cruelty-free toodetega, mis on õrnad ja ei kahjusta ripsmete kasvutsüklit ega vigasta ripsmejuurt!
Lash Lift protseduur on kolme-etapiline (koolutamine, värvimine, niisutamine ja koolutuse fikseerimine Shine Repair toodetega).
Lash Lift protseduuri võib teha kõikidele ripsmetüüpidele olenemata nende pikkusest ja tugevusest ning Ruthie Belle toodetega võib soovi  korral seda teostada lausa iga 3-4 nädala tagant.

HEA PAKKUMINE! Lash Lift ripsmete püsikoolutamine + Kulmude lamineerimine (kompleksteenusena)
60 min  – 45 EUR

Proovi nüüd  ja broneeri aeg Lavendel Spa Ilukeskuses
tel  +372 603 59 00
info@spahotellavendel.ee

Lisainfo ja broneerimine:
Spaa administraator  tel +372  53 513 161 või e-mail info@spahotellavendel.ee