UUS! MARY COHR SUVINE ERIPAKKUMINE!

Säraandev näohooldus
30 min  – 29 €

Klaar jume ja loomulikult särav näonahk on sinu kaunimateks aksessuaarideks!
Mary Cohr toodetega teostatav hooldus on kiire ja tõhus, peale mida jääb sinu näonahk sametiselt pehmeks ja siidiselt säravaks.
Hoolitsus algab näonaha puhastamise ja toniseerimisega. Näohoolitsuse käigus toimub põhjalik koorimine, mille järgselt kantakse peale näonahatüübile sobilik tasakaalustav ja taastav mask. Hoolduse lõpetab sobiv silma- ja näokreem, mis viimistleb ja minimeerib niiskusevaesusest tingitud peened jooned. Sinu nahk jääb suviselt säravaks ja meeldivalt niisutatuks.

Pakkumine kehtib kuni 23.septembrini 2019

Suviselt säravaks hoolduseks broneeri endale aeg Lavendel Spa Ilukeskuses
tel +372 58 801 398
spa@spahotellavendel.ee

MARY COHR NÄOHOOLDUSTE ERIPAKKUMINE!

PAKKUMINE SULLE, ENDAST HOOLIVALE NAISELE!

BEAUTE AROMATIQUE  60 min  – 36 € /tavahind 45 €/
CATIOVITAL YOUTH  60 min  – 40 € /tavahind 50 €/

MARY COHR  – hooldused, mis suudavad enamat, kui oskad oodata!

Proovi nüüd  ja broneeri aeg Lavendel Spa Ilukeskuses
tel +372 58 801 398
spa@spahotellavendel.ee

SPAAHOOLITSUSTE  SÜGISPAKKUMISED!

Titaani kehahooldus meestele               
60 min  – 38 € /tavahind  45 €/

Hea enesetunne ja hoolitsetud välimus on tänapäeva maailmas muutumas aina olulisemaks ka meessoo esindajate seas. Esmane mulje on jääv! Olgu see veenev, mõjuv ja enesekindel.

Tõeliselt meeldiva ja meheliku aroomiga hoolitsus algab naha koorimisega. Koorimine teostatakse meresoola kehakoorijaga, mis  aitab eemaldada surnud naharakke, pehmendada nahka nii, et  toimeained saaksid paremini nahka imenduda.  Koorimise järgselt loputatakse duši all kehakoorija, peale mida järgneb rahustav –lõõgastav kogu keha massaaž , mida sooritatakse  spetsiaalselt meestele mõeldud aromaatse kehapalsamiga.

Suurepärane ja igati mehelik, kuid samas ka nautimisväärne hoolitsus! Tunnike mõnulemist,  mille tulemus on niisutatud, ahvatlevalt  lõhnav  ja pehme nahk.

SPAAHOOLITSUSTE  SÜGISPAKKUMISED!

Pihlaka kehahooldus massaažiga
60 min – 38 € /tavahind 45 €/

Killuke pihlamarjade väge sinu nahale!
Pihlakas on suure väega ravimtaim, mille  väärtuslikkus peitub marjade keemilises koostises. Hoolitsus  algab kogu keha  koorimisega, kus kasutatakse rikkalikult nahka toitvat ja siluvat pihlaka – meresoola kehakoorijat. Kehakoorimisele  järgneb kerge ja lõõgastav massaaž massaažipalsamiga. Nahk jääb õrnalt lõhnastatud, siidiselt pehme, toidetud ja niisutatud.

Lisainfo ja broneerimine:
Spaa administraator  tel +372  58  801 398 või e-mail spa@spahotellavendel.ee