Tellimistingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna spahotellavendel.ee (edaspidi Lavendel SPA Hotel  e-pood) omaniku Terasdam OÜ (edaspidi Lavendel Spa Hotel) vahel Lavendel SPA Hotel  e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Lavendel SPA Hotel  e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hind

2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemakse.

Maksetingimused

3. Toodete eest tasumine

3.1 Kliendi poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

3.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

Eesti: Swedbank, SEB, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank, Pocopay.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

Terasdam OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Terasdam OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

4.1 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul ei kuulu kinkekaardid annulleerimisele/tagastamisele ja tasutud summa Kliendile tagasi maksmisele. Elektroonilistel kinkekaartidel on unikaalne  tootekood ja need toimivad koheselt peale ostu sooritamist maksevahendina.

4.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

4.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaardi kehtivus on vastavalt kas 6 kuud (teenusepõhised)  või 12 kuud (summalised).

Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

5. E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed ( sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-maili aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Lavendel SPA Hotel ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.

Muu

6. Kliendi ja Lavendel SPA Hotel vahel e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Andmed

Terasdam OÜ
Reg. nr.: 14992057

KMKR: EE102264896
EMTAK kood: 55101
Sõpruse  tee 9, Viimsi 74001
Harju maakond, Eesti
A/a number: EE642200221073852080
Panga nimi: Swedbank

Telefon: +372 603 5900
E-mail: info@spahotellavendel.ee
Kodulehekülg: www.spahotellavendel.ee